My Favorite Movies
| hootybooty92's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 4 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 6 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
|
| 8 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 9 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 10 |
King Kong (2005) (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 12 |
When a Stranger Calls (2006, PG-13) |
|
|
| 13 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Little Mermaid (1989, G) |
|
|
| 15 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
|
| 16 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
|
| 17 |
Taxi (2004, PG-13) |
|
|
| 18 |
Friday Night Lights (2004, PG-13) |
|
|
| 19 |
Meet the Robinsons (2007, G) |
|
|
| 20 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy (2004, PG-13) |
|
|
| 21 |
Along Came Polly (2004, PG-13) |
|
|
| 22 |
Superman (1978, PG) |
|
|
| 23 |
Joe Dirt (2001, PG-13) |
|
|
| 24 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
|
| 25 |
Blades of Glory (2007, PG-13) |
|
|
| 26 |
Jurassic Park (1993, PG-13) |
|
|
| 27 |
Wrong Turn (2003, R) |
|
|
| 28 |
Wrong Turn 2: Dead End (2007, Unrated) |
|
|
| 29 |
The Descent (2006, R) |
|
|
| 30 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006, R) |
|
|
| 31 |
The Eye (2008, PG-13) |
|



