My Favorite Movies


  1. horrorextreme
  2. Horror

Favourite Horror and Extreme Movies

  horrorextreme's Rating My Rating
1
Za ginipiggu 2: Chiniku no hana (Guinea Pig 2: Flowers of Flesh and Blood) (1985,  Unrated)
2
Meatball Machine (2005,  Unrated)
3
House of 1000 Corpses (2003,  R)
4
Suspiria (1977,  R)
5
Final Destination 2 (2003,  R)
6
Oldboy (2005,  R)
7
Final Destination 3 (2006,  R)
8
Suicide Club (2002,  Unrated)
9
Battle Royale (Batoru Rowaiaru) (2001,  Unrated)
10
Nekeddo burâddo: Megyaku (Splatter: Naked Blood) (1995,  Unrated)
11
Stacy (2001,  Unrated)
12
E tu vivrai nel terrore - L'aldilà (The Beyond) (1981,  Unrated)
13
Audition (Ôdishon) (1999,  R)
14
Visitor Q (Bijitâ Q) (2002,  R)
15
Infection (2007,  Unrated)
16
Phii khon pen (The Victim) (2006,  Unrated)
17
La Terza Madre (Mother of Tears: The Third Mother) (2007,  Unrated)
18
Rinne (Reincarnation) (2005,  R)
19
Fudoh: The New Generation (1996,  Unrated)
20
Gozu (Gokudô kyôfu dai-gekijô: Gozu) (2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments