My Favorite Movies
| HotnSuperHorny's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Amityville Horror (2005, R) |
|
| 2 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
| 3 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 4 |
X2 (2003, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 8 |
Discovering the Real World of Harry Potter (2001, Unrated) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 11 |
The Last Legion (2007, PG-13) |











