My Favorite Movies
| HotRodChick220140194's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghost Rider (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
| 3 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Shoot 'Em Up (2007, R) |
|
| 5 |
Underdog (2007, PG) |
|
| 6 |
August Rush (2007, PG) |
|
| 7 |
Face/Off (1997, R) |
|
| 8 |
Jeff Dunham: Arguing with Myself (2005, Unrated) |
|
| 9 |
Jeff Dunham: Spark of Insanity (2007, Unrated) |
|
| 10 |
Cybermutt (2002, PG) |
|
| 11 |
My Magic Dog (1997, PG) |
|
| 12 |
Bridge to Terabithia (2007, PG) |
|
| 13 |
Zathura (2005, PG) |
|
| 14 |
Kangaroo Jack (2003, PG) |
|
| 15 |
Hancock (2008, PG-13) |















