My Favorite Movies
| HottandFlashin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Superstar (1999, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Are We Done Yet? (2007, PG) |
|
| 4 |
Ghost Rider (2007, PG-13) |
|
| 5 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 8 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 9 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
| 10 |
Kill Bill, Volume 2 (2004, R) |
|
| 11 |
Kill Bill: Volume 1 (2003, R) |
|
| 12 |
DOA: Dead or Alive (2007, PG-13) |
|
| 13 |
Disaster Movie (2008, PG-13) |
|
| 14 |
Beetle Juice (Beetlejuice) (1988, PG) |














