Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  husnee7861's Rating My Rating
1
Mr. Bean's Holiday (2007,  G)
Mr. Bean's Holiday 4.0 Stars
its very funny
Click to Rate
2
Hairspray (2007) (2007,  PG)
Hairspray (2007) Want To See
i sooooooo want to see it
Click to Rate
3
Dawn of the Dead (2004,  R)
Dawn of the Dead Want To See
i seems scary
Click to Rate
4
Seed Of Chucky (2004,  R)
Seed Of Chucky Want To See
really want to c
Click to Rate
5
Bride of Chucky (1998,  R)
Bride of Chucky Want To See
reall really want 2 c
Click to Rate
6
High School Musical 2 (2007,  Unrated)
High School Musical 2 2.5 Stars
its ok not as good as da frist
Click to Rate
7
High School Musical (2006,  Unrated)
High School Musical 3.5 Stars
alright
Click to Rate
8
High School Musical 3: Senior Year (2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year Want To See
want 2 c
Click to Rate
9
School of Rock (2003,  PG-13)
School of Rock 5.0 Stars
it was soo funny and cool
Click to Rate
10
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Ghost Rider 4.0 Stars
alright
Click to Rate
11
The Tooth Fairy (2006,  Unrated)
The Tooth Fairy 3.5 Stars
didnt watch all of it but its begging is quite good
Click to Rate
12
My Big Fat Greek Wedding (2002,  PG)
My Big Fat Greek Wedding 4.5 Stars
best movie lol
Click to Rate
13
Bad Girls (1994,  R)
Bad Girls Not Interested
no not really
Click to Rate
14
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) Want To See
ya love harry potter
Click to Rate
15
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire 5.0 Stars
brillant!! best harry potter film
Click to Rate
16
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 3.5 Stars
gooooood
Click to Rate
17
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets 4.5 Stars
even better lol
Click to Rate
18
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  Unrated)
Harry Potter and the Half-Blood Prince Want To See
totally
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments