My Favorite Movies


  ichimarutaichou13's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
2
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
3
Scary Movie (2000,  R)
4
The Incredibles (2004,  PG)
5
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
6
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
7
The Matrix (1999,  R)
8
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
9
Austin Powers in Goldmember (2002,  PG-13)
10
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
11
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
12
Saw II (2005,  R)
13
Transformers (2007,  PG-13)
14
Titanic (1997,  PG-13)
15
Transformers: Revenge of the Fallen (2009,  PG-13)
16
Spider-Man (2002,  PG-13)
17
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
18
Batman Begins (2005,  PG-13)
19
300 (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments