My Favorite Movies

  1. IdRatherBeNudeInLondon
  2. Jordan

Give list a short description

  IdRatherBeNudeInLondon's Rating My Rating
1
Twilight (2008,  Unrated)
Click to Rate
2
The Breakfast Club (1985,  R)
Click to Rate
3
The Prestige (2006,  PG-13)
The Prestige 4.0 Stars
This was a little confusing but makes perfect sence at the end
Click to Rate
4
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) 4.5 Stars
OH My God I Love This Movie
Click to Rate
5
Pretty in Pink (1986,  PG-13)
Click to Rate
6
Sixteen Candles (1984,  PG)
Click to Rate
7
The Count of Monte Cristo (2002,  PG-13)
Click to Rate
8
Queen of the Damned (2002,  R)
Queen of the Damned 4.5 Stars
Love it when she rips a guys heart out and sucks the blood out!!
Click to Rate
9
Happy Feet (2006,  PG)
Happy Feet 5.0 Stars
This Is the last GOOD movie me and my friends saw
Click to Rate
10
Tim Burton's Corpse Bride (2005,  PG)
Click to Rate
11
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene (,  Unrated)
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene 5.0 Stars
If you love my chem you have to see this it has everything in it even Frank trying to crawl into the HELENA Coffin
Click to Rate
12
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! (2006,  Unrated)
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! Want To See
This sounds so Cool and I just love my chem
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments