My Favorite Movies
| IheartsPonyboy327327's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Secret Admirer (1985, R) |
|
| 2 |
Red Dawn (1984, PG-13) |
|
| 3 |
Soul Man (1986, PG-13) |
|
| 4 |
Distant Thunder (1988, R) |
|
| 5 |
The Karate Kid (1984, PG) |
|
| 6 |
Tank (1984, PG) |
|
| 7 |
Rumble Fish (1983, R) |
|
| 8 |
Tex (1982, PG) |
|
| 9 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
| 10 |
Youngblood (1986, R) |
|
| 11 |
The Big Fall (1996, R) |
|
| 12 |
Side Out (1990, PG-13) |
|
| 13 |
My Cousin Vinny (1992, R) |
|
| 14 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 15 |
Ghost (1990, R) |















