Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  IheartTONY's Rating My Rating
1
Starter for Ten (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
Penelope (2006,  PG)
Click to Rate
3
The Last King of Scotland (2006,  R)
The Last King of Scotland 5.0 Stars
this is a great movie! i cried,laughed,and was scared of Idi Amin! even though he died in 2003 still im afaid of him. there's only one or two parts on it that were well badish lets just say he has a small butt!-lol-
Click to Rate
4
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 5.0 Stars
James is soo cute in this
Click to Rate
5
Becoming Jane (2007,  PG)
Click to Rate
6
Rory O'Shea Was Here (Inside I'm Dancing) (2005,  R)
Click to Rate
7
Atonement (2007,  R)
Click to Rate
8
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl 5.0 Stars
i love this movie
Click to Rate
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 5.0 Stars
i love this movie it is sooo good and its soo sad when he get ate!
Click to Rate
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 5.0 Stars
omg this movie is GREAT!!!!! it was sad though ... i cant tell you what happens! another sad fact was that this movie was the last Pirates of the Caribbean movies!!!!! :( it was also FUNNY !!!!!!!!!!!!!!!!
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments