My Favorite Movies


  1. iluvmusic12
  2. Lindsay

Theyre good!!~

  iluvmusic12's Rating My Rating
1
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls
its super good
i luved acting in it!~
2
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
looks fun
3
Bring It On (2000,  PG-13)
Bring It On
totally hot movie
4
First Daughter (2004,  PG)
First Daughter
totally!!!watched a little then i had no time.
5
Get A Clue (2002,  G)
6
Confessions of a Teenage Drama Queen (2004,  PG)
7
The Parent Trap (1998,  PG)
8
Just My Luck (2006,  PG-13)
Just My Luck
shes soo hot!
9
A Prairie Home Companion (2006,  PG-13)
A Prairie Home Companion
it was nice to act in it
10
Herbie: Fully Loaded (2005,  G)
11
Freaky Friday (2003,  PG)
12
Life-Size (2000,  G)
13
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks
Its soooooooooooooooooooooooooo funny!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments