My Favorite Movies
| Imani472010593's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Set It Off (1996, R) |
|
| 2 |
Major Payne (1994, PG-13) |
|
| 3 |
Glitter (2001, PG-13) |
|
| 4 |
White Oleander (2002, PG-13) |
|
| 5 |
Dead Presidents (1995, R) |
|
| 6 |
Why Do Fools Fall In Love (1998, R) |
|
| 7 |
What Girls Learn (2001, Unrated) |
|
| 8 |
Dangerous Minds (1995, R) |
|
| 9 |
The Deadliest Lesson (2008, Unrated) |
|
| 10 |
Waist Deep (2006, R) |
|
| 11 |
Gridiron Gang (2006, PG-13) |
|
| 12 |
The Color of Friendship (2000, G) |
|
| 13 |
For the Love of a Child (1990, PG) |
|
| 14 |
Odd Girl Out (2005, PG) |
|
| 15 |
Malibu's Most Wanted (2003, PG-13) |
|
| 16 |
Alpha Dog (2007, R) |
|
| 17 |
Freedom Writers (2007, PG-13) |
















