My Favorite Movies


  initiallotus25's Rating My Rating
1
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) (2006,  PG-13)
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter)
I like the fight scenes
2
Tsubasa Chronicle the Movie: The Princess of the Country of Birdcages (2005,  Unrated)
3
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) (2005,  PG-13)
4
Batman Begins (2005,  PG-13)
Batman Begins
best one so far
5
Hitch (2005,  PG-13)
6
Digimon - The Movie (2000,  PG)
7
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
8
300 (2007,  R)
9
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
10
The Last Samurai (2003,  R)
The Last Samurai
A lot of good action scenes
11
I, Robot (2004,  PG-13)
12
Click (2006,  PG-13)
Click
I like the plot

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments