My Favorite Movies

  IreneGordillo2000's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
2
City of Angels (1998,  PG-13)
City of Angels 5.0 Stars
to be loved is better than to never be loved at all...
Click to Rate
3
Armageddon (1998,  PG-13)
Armageddon 5.0 Stars
this movie was the best!!!!!
Click to Rate
4
Secondhand Lions (2003,  PG)
Click to Rate
5
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
6
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
Click to Rate
7
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
Tommy Boy (1995,  PG-13)
Click to Rate
9
Grease (1978,  PG)
Click to Rate
10
American Graffiti (1973,  PG)
American Graffiti 5.0 Stars
what happened?why doesn't anyone do this anymore?
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments