My Favorite Movies
| irule823's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Stardust (2007, PG-13) |
|
| 3 |
National Treasure (2004, PG) |
|
| 4 |
The Golden Compass (2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Forbidden Kingdom (2008, PG-13) |
|
| 6 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 8 |
Iron Man (2008, PG-13) |
|
| 9 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 10 |
School of Rock (2003, PG-13) |










