My Favorite Movies

  ish9er's Rating My Rating
1
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) 5.0 Stars
I love this movie
Click to Rate
2
The Magical Legend of the Leprechauns (1999,  Unrated)
The Magical Legend of the Leprechauns 4.5 Stars
Cool movie
Click to Rate
3
Joe Dirt (2001,  PG-13)
Joe Dirt 3.5 Stars
good
Click to Rate
4
Double Dragon (1994,  PG-13)
Click to Rate
5
Mystery Men (1999,  PG-13)
Mystery Men 5.0 Stars
yeeeee Haaaaaaa!!!!
Click to Rate
6
The Super Mario Bros. (1993,  PG)
The Super Mario Bros. 5.0 Stars
cool
Click to Rate
7
When Good Ghouls Go Bad (2001,  PG)
When Good Ghouls Go Bad 3.5 Stars
good movie
Click to Rate
8
Ready to Rumble (2000,  PG-13)
Click to Rate
9
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
Click to Rate
10
Robin Hood - Men in Tights (1993,  PG-13)
Click to Rate
11
Leprechaun (1993,  R)
Click to Rate
12
Leprechaun 2 (1994,  R)
Click to Rate
13
Leprechaun 3 (1995,  R)
Click to Rate
14
Pitch Black (2000,  R)
Click to Rate
15
Shaun of the Dead (2004,  R)
Click to Rate
16
Freddy vs. Jason (2003,  R)
Freddy vs. Jason 5.0 Stars
Wont to see more of.
Click to Rate
17
Van Helsing (2004,  PG-13)
Van Helsing 5.0 Stars
Long movie but good.
Click to Rate
18
Sinbad - Legend of the Seven Seas (2003,  PG)
Sinbad - Legend of the Seven Seas 5.0 Stars
good for a cartoon.
Click to Rate
19
The Road to El Dorado (2000,  PG)
The Road to El Dorado 3.5 Stars
Good
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments