My Favorite Movies
| Iwanteverythingbackt's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Knocked Up (2007, R) |
|
|
| 2 |
Wisegal (2008, Unrated) |
|
|
| 3 |
27 Dresses (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
Thirteen (2003, R) |
|
|
| 5 |
Air Bud Spikes Back (2003, G) |
|
|
| 6 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
Maid in Manhattan (2002, PG-13) |
|
|
| 8 |
Panic Button (1964, Unrated) |
|
|
| 9 |
Odd Girl Out (2005, PG) |
|
|
| 10 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
|
| 11 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 12 |
Twitches (2005, Unrated) |
|
|
| 13 |
Material Girls (2006, PG) |
|
|
| 14 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 15 |
Aquamarine (2006, PG) |
|
|
| 16 |
The House Without a Christmas Tree (1972, Unrated) |
|
|
| 17 |
What's Eating Gilbert Grape (1993, PG-13) |
|
|
| 18 |
A Tree Grows in Brooklyn (1945, Unrated) |
|



