My Favorite Movies
| Jackassfanumber1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jackass: Number Two (2006, R) |
|
| 2 |
National Lampoon's TV: The Movie (2006, R) |
|
| 3 |
Jackass - The Movie (2002, R)
God...if someone doesnt see this movie...its because YOU NEED TO SEE IT! This is the best movie of the world dude(After Jackass Number Two!). You really need to dude....i see this movie 328 times exactly...with all the bonus features...and everytime i see it its like...'God Dammit the Jackass Crew are Hero'...and when i talk about Crew and dont only talk about the Actors...i talk too about Jeff Tremaine...Dimitry Rick Spike....all this great guys! So i say another time 'YOU NEED TO WATCH THIS MOVIE!' |
|
| 4 |
CKY 3 (2002, Unrated) |
|
| 5 |
The Ringer (2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Dukes of Hazzard (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Haggard (2003, R)
Dude this is one of the best movie i saw!!! Dude you really want to see it!!! The Real Story of Ryan Dunn Dude!!! Yes first this is a Drama Story...but it have some funny skit (lol..When Phil throw a watermelon on Ryan...WTF!!!)...LOlL...Really Good with some apparition of Tony Hawk's and Jess Margera!!! NEED TO SEE THAT!!! |
|
| 8 |
The Dudesons Movie (2006, Unrated) |
|
| 9 |
Jackass 2.5 (2007, R) |
|
| 10 |
Minghags (2009, Unrated) |









