My Favorite Movies
Give list a short description
| JackMehoff's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rocky (1976, PG) |
|
| 2 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980, PG) |
|
| 4 |
Signs (2002, PG-13) |
|
| 5 |
Rocky II (1979, PG) |
|
| 6 |
Three Kings (1999, R) |
|
| 7 |
Joe Somebody (2001, PG) |
|
| 8 |
The Poseidon Adventure (1972, PG) |
|
| 9 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
| 10 |
Old School (2003, R) |
|
| 11 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut (1999, R) |











