My Favorite Movies


  jamae20's Rating My Rating
1
Transformers: Revenge of the Fallen (2009,  PG-13)
2
Legally Blonde (2001,  PG-13)
3
The Incredible Hulk (2008,  PG-13)
4
12 Rounds (2009,  PG-13)
5
WALL-E (2008,  G)
6
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
7
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
8
The X-Files: I Want to Believe (The X Files 2) (2008,  PG-13)
9
Private Moments (2005,  Unrated)
10
Hostel (2006,  R)
11
Hostel: Part II (2007,  R)
12
AVP - Alien Vs. Predator (2004,  PG-13)
13
Last Holiday (2006,  PG-13)
14
Black Dawn (2005,  R)
15
DOA: Dead or Alive (2007,  PG-13)
16
War (Rogue Assassin) (2007,  R)
17
Kung Fu Panda (2008,  PG)
18
Con Air (1997,  R)
19
Face/Off (1997,  R)
20
Joe's Apartment (1996,  PG-13)
21
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
22
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
23
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
24
Gladiator (2000,  R)
25
Hancock (2008,  PG-13)
26
Iron Man (2008,  PG-13)
27
Race to Witch Mountain (2009,  PG)
28
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008,  PG-13)
29
Legends of the Dark Knight: The History of Batman (2005,  Unrated)
30
Twilight (2008,  PG-13)
31
P2 (2007,  R)
32
Drag Me to Hell (2009,  PG-13)
33
Wanted (2008,  R)
34
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
35
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008,  PG)
36
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments