Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jamage22's Rating My Rating
1
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
Click to Rate
2
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
Click to Rate
3
I Still Know What You Did Last Summer (1998,  R)
Click to Rate
4
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)
Click to Rate
5
Predator (1987,  R)
Click to Rate
6
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
7
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
Click to Rate
8
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Click to Rate
9
Blade - Trinity (2004,  R)
Click to Rate
10
X-Men (2000,  PG-13)
Click to Rate
11
The Mask of Zorro (1998,  PG-13)
Click to Rate
12
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments