My Favorite Movies


  JamalJamal1's Rating My Rating
1
Casino Royale (2006,  PG-13)
2
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) (2000,  PG-13)
3
I, Robot (2004,  PG-13)
4
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
5
Transformers (2007,  PG-13)
6
Van Helsing (2004,  PG-13)
7
The Mummy Returns (2001,  PG-13)
8
The Matrix (1999,  R)
9
The Matrix Reloaded (2003,  R)
10
The Matrix Revolutions (2003,  R)
11
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
15
Rush Hour (1998,  PG-13)
16
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
17
Terminator 2: Judgment Day (1991,  R)
18
300 (2007,  R)
19
National Treasure: Book of Secrets (2007,  PG)
20
Robot Bastard! (2002,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments