My Favorite Movies
| jamalking5454's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
| 2 |
See No Evil (2006, R) |
|
| 3 |
Jump In! (2007, Unrated) |
|
| 4 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 6 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 7 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 8 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
| 9 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut (1999, R) |
|
| 10 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (, Unrated) |
|
| 11 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 12 |
The Matrix Reloaded (2003, R) |
|
| 13 |
The Matrix Revolutions (2003, R) |
|
| 14 |
The Bourne Identity (2002, PG-13) |
|
| 15 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 16 |
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 (, G) |
|
| 17 |
Star Wars vs. Star Trek (, Unrated) |
|
| 18 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
| 19 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980, PG) |
|
| 20 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999, PG) |




















