My Favorite Movies

  Janet72539022's Rating My Rating
1
Xanadu (1980,  PG)
Click to Rate
2
Blades of Glory (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
So I Married an Axe Murderer (1993,  PG-13)
Click to Rate
4
The Tall Guy (1990,  R)
Click to Rate
5
Waiting for Guffman (1996,  R)
Click to Rate
6
Best in Show (2000,  PG-13)
Click to Rate
7
A Mighty Wind (2003,  PG-13)
Click to Rate
8
Real Women Have Curves (2002,  PG-13)
Click to Rate
9
Girlfight (2000,  R)
Click to Rate
10
Little Miss Sunshine (2006,  R)
Click to Rate
11
Saved! (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)
Click to Rate
13
The Princess Bride (1987,  PG)
Click to Rate
14
When Harry Met Sally (1989,  R)
Click to Rate
15
Donnie Darko (2001,  R)
Click to Rate
16
Strictly Ballroom (1992,  PG)
Click to Rate
17
Garden State (2004,  R)
Click to Rate
18
It's a Wonderful Life (1946,  Unrated)
Click to Rate
19
The Station Agent (2003,  R)
Click to Rate
20
The Tao of Steve (2000,  R)
Click to Rate
21
How to Make an American Quilt (1995,  PG-13)
Click to Rate
22
Groundhog Day (1993,  PG)
Click to Rate
23
UHF (1989,  PG)
Click to Rate
24
Lost In Translation (2003,  R)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments