My Favorite Movies
| JaredsGirl2554's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Girl Next Door (2004, R) |
|
| 2 |
American Pie (1999, R) |
|
| 3 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
| 4 |
Sixteen Candles (1984, PG) |
|
| 5 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
| 6 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 7 |
Jackass: Number Two (2006, R) |
|
| 8 |
Stir of Echoes (1999, R) |
|
| 9 |
The Wedding Singer (1997, PG-13) |
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 12 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 13 |
Not Another Teen Movie (2001, R) |
|
| 14 |
The Air I Breathe (2008, R) |
|
| 15 |
Crazy/ Beautiful (2001, PG-13) |
|
| 16 |
Blades of Glory (2007, PG-13) |
|
| 17 |
Tommy Boy (1995, PG-13) |
|
| 18 |
Can't Hardly Wait (1998, PG-13) |


















