Flixster
Sign Up
|
Login
No recent messages.
Loading...
Sending...
Sent!
Home
Movies
In Theaters
On Demand
On DVD
Trailers
Actors
Photos
News
Movies I Might Like
Rate Movies
Profile
My Profile
My Ratings
My Movies
My Actors
My Photos
My Videos
My Lists
Skins Gallery
Friends
My Friends
My Friends' Reviews
Find a User
Add Friends
My Conversations
Compatibility Test
People I May Know
Plan Movie Night
Community
People Like Me
People Online Now
Top User Charts
Forums
Flixster Wiki
Fun & Games
User Quizzes
Never-Ending Quiz
Personality Tests
Lists
Polls
Watch Now
Movies
TV
Videos
More Lists
|
Create a List
Top Lists
Related Lists
brittanywilkanson's new List
by
brittany
My Watched
by
Elena
harrisjd's new List
by
JD
watch this shit
by
jessica
Movies I Want To Own
by
Caiti and
View More Lists
Share this List
Share this link by email, IM, or post it anywhere
My Favorite Movies
Next list
Jason
Jason372695913's Rating
My Rating
1
The Fast and the Furious
(2003, PG-13)
2
2 Fast 2 Furious
(2003, PG-13)
3
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
(2006, PG-13)
4
Redline (2007)
(2007, PG-13)
5
Street Racer
(2008, Unrated)
6
Streets of Legend
(2005, R)
7
The Last Ride
(2004, Unrated)
8
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds)
(2000, PG-13)
9
Tau man ji D (Initial D)
(2005, Unrated)
10
Speed Racer
(2008, PG)
11
Crash N' Burn
(2008, Unrated)
12
Catch Me If You Can
(1989, PG)
13
Asphalt Wars
(2004, Unrated)
14
Biker Boyz
(2003, PG-13)
15
The Dukes of Hazzard
(2005, PG-13)
16
The Dukes of Hazzard: The Beginning
(2007, R)
17
Tail Lights Fade
(1999, R)
18
Mischief
(2002, Unrated)
19
Mischief 3000
(2002, Unrated)
20
Mischief Destroy
(2003, Unrated)
21
Halloween
(, Unrated)
22
Halloween
(1978, R)
23
Halloween II
(1981, R)
24
Halloween III - Season of the Witch
(1982, R)
25
Halloween 4: The Return of Michael Myers
(1988, R)
26
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers
(1989, R)
27
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6)
(1998, R)
28
Halloween H2O
(1998, R)
29
Halloween - Resurrection
(2002, R)
30
Trick 'r Treat
(2009, R)
31
Night of the Demons
(1988, R)
32
Night of the Demons II
(1994, R)
33
Night of the Demons III (Demon House)
(1997, R)
34
Boo
(2005, Unrated)
35
Satan's Little Helper
(2004, R)
36
Curse of Halloween
(2006, Unrated)
37
Halloween Night
(2006, Unrated)
38
Mr. Halloween
(2007, Unrated)
39
Trick or Treat
(1986, R)
40
American Nightmare
(2002, R)
41
Cry Wolf
(2005, PG-13)
42
House of 1000 Corpses
(2003, R)
43
The Devil's Rejects
(2005, R)
44
I Know What You Did Last Summer
(1997, R)
45
I Still Know What You Did Last Summer
(1998, R)
46
I'll Always Know What You Did Last Summer
(2006, R)
47
I've Been Waiting for You
(1998, R)
48
The Lost Boys
(1987, R)
49
Lost Boys 2: The Tribe
(2008, Unrated)
50
Cherry Falls
(2000, R)
51
Hatchet
(2006, R)
52
Malevolence
(2004, R)
53
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon
(2007, R)
54
Frida