My Favorite Movies
Top Movies
| jason933's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
| 2 |
Galaxy Quest (1999, PG) |
|
| 3 |
The Fifth Element (1997, PG-13) |
|
| 4 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Transformers - The Movie (1986, PG) |
|
| 6 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
| 7 |
Star Trek (2009, PG-13) |
|
| 8 |
Fun With Dick and Jane (2005, PG-13) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Run Lola Run (Lola rennt) (1999, R) |










