My Favorite Movies
| jasonharristalley1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Big Trouble in Little China (1986, PG-13) |
|
| 2 |
Chinatown (1974, R) |
|
| 3 |
Barfly (1987, R) |
|
| 4 |
The Godfather, Part II (1974, R) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Snake and Crane Arts of Shaolin (1977, PG) |
|
| 7 |
Kill Bill, Volume 2 (2004, R) |
|
| 8 |
Kill Bill: Volume 1 (2003, R) |
|
| 9 |
Death Proof (Grindhouse Presents) (2007, R) |
|
| 10 |
The Thing (1982, R) |










