My Favorite Movies


  JASONX18151973's Rating My Rating
1
Once Bitten (1985,  PG-13)
Click to Rate
2
Fright Night (1985,  R)
Click to Rate
3
Near Dark (1987,  R)
Click to Rate
4
Vamp (1986,  R)
Click to Rate
5
Silver Bullet (1985,  R)
Click to Rate
6
Bad Moon (1996,  R)
Click to Rate
7
Ginger Snaps (2000,  R)
Click to Rate
8
The Howling (1980,  R)
Click to Rate
9
Teen Wolf (1985,  PG)
Click to Rate
10
Poltergeist (1982,  PG)
Click to Rate
11
Children of the Corn (1984,  R)
Click to Rate
12
The Bad Seed (1956,  Unrated)
Click to Rate
13
The Gate (1987,  PG-13)
Click to Rate
14
The People Under The Stairs (1991,  R)
Click to Rate
15
Killer Klowns from Outer Space (1988,  PG-13)
Click to Rate
16
Thinner (1996,  R)
Click to Rate
17
The Monster Squad (1987,  PG-13)
Click to Rate
18
Head of the Family (1996,  R)
Click to Rate
19
Nightmares (1983,  R)
Click to Rate
20
I Bury the Living (1958,  Unrated)
Click to Rate
21
Urban Legend (1998,  R)
Click to Rate
22
The Shining (1980,  R)
Click to Rate
23
Misery (1990,  R)
Click to Rate
24
The Karate Kid (1984,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments