My Favorite Movies


  1. jasperbyuti
  2. jasper jay

dark night

  jasperbyuti's Rating My Rating
1
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) (2008,  PG-13)
2
Death Race (2008,  R)
3
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
4
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2011,  Unrated)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
8
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
9
Harry Potter in the Hood (2007,  Unrated)
10
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010,  Unrated)
11
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
12
Ring Of Fire (2000,  PG-13)
13
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
14
Batman (1989,  PG-13)
15
The Batman (An Evening with Batman and Robin) (1943,  Unrated)
16
Batman Gotham Knight (2008,  Unrated)
17
Batman: Holy Batmania (2004,  Unrated)
18
Batman Begins (2005,  PG-13)
19
Batman Returns (1992,  PG-13)
20
Batman & Robin (1997,  PG-13)
21
Batman Forever (1995,  PG-13)
22
Legends of the Dark Knight: The History of Batman (2005,  Unrated)
23
Superman (1978,  PG)
24
Superman Returns (2006,  PG-13)
25
Kung Fu Panda (2008,  PG)
26
Ice Age (2002,  PG)
27
Ice Age 2: The Meltdown (2006,  PG)
28
Eagle Eye (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments