My Favorite Movies


  jay118767331's Rating My Rating
1
Nashville (1975,  R)
Click to Rate
2
Halloween (1978,  R)
Click to Rate
3
Beyond the Valley of the Dolls (1970,  NC-17)
Click to Rate
4
Suspiria (1977,  Unrated)
Click to Rate
5
Vertigo (1958,  PG)
Click to Rate
6
Videodrome (1983,  R)
Click to Rate
7
Freaks (1932,  Unrated)
Click to Rate
8
Alien (1979,  R)
Click to Rate
9
Miller's Crossing (1990,  R)
Click to Rate
10
Chained Heat (1983,  R)
Click to Rate
11
Lost in America (1985,  R)
Click to Rate
12
Dead Ringers (1988,  R)
Click to Rate
13
Jackie Brown (1997,  R)
Click to Rate
14
Happiness (1998,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments