Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Jay1520575's Rating My Rating
1
Little Shop of Horrors (1986,  PG-13)
2
Best in Show (2000,  PG-13)
3
A Mighty Wind (2003,  PG-13)
4
Finding Nemo (2003,  G)
5
The Lion King (1994,  G)
6
A League of Their Own (1992,  PG)
7
Confessions of a Teenage Drama Queen (2004,  PG)
8
Mean Girls (2004,  PG-13)
9
A Christmas Story (1983,  PG)
10
Rent (2005,  PG-13)
11
Camp (2003,  PG-13)
12
New Suit (2005,  R)
13
Herbie: Fully Loaded (2005,  G)
14
Beauty Shop (2005,  PG-13)
15
The Ringer (2005,  PG-13)
16
Waiting (2005,  R)
17
Hairspray (1988,  PG)
18
High School Musical (2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments