My Favorite Movies
| jaydavies616's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rescue Dawn (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Juno (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy (2004, PG-13) |
|
| 5 |
Hard Candy (2006, R) |
|
| 6 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 7 |
Home Alone (1990, PG) |
|
| 8 |
Transformers: Revenge of the Fallen (2009, PG-13) |
|
| 9 |
D2: The Mighty Ducks (1994, PG) |
|
| 10 |
Gremlins (1984, PG) |










