My Favorite Movies
chitty chitty bang bang&titanis marypopings herbie
| jayneann1973's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Herbie Rides Again (1974, G) |
|
| 2 |
Herbie Goes Bananas (1980, G) |
|
| 3 |
Rock 'n' Roll High School (1979, PG) |
|
| 4 |
Herbie Goes to Monte Carlo (1977, G) |
|
| 5 |
The Endless Summer (1966, Unrated) |
|
| 6 |
'Round Midnight (1986, R) |
|
| 7 |
Herbie (1966, Unrated) |
|
| 8 |
We Are the Future (2006, Unrated) |
|
| 9 |
Spirit Rider (1993, Unrated) |
|
| 10 |
Chop Suey (2001, Unrated) |
|
| 11 |
The Miles Davis Story (2001, Unrated) |
|
| 12 |
The Pom Pom Girls (Palisades High) (1976, R) |
|
| 13 |
World of Rhythm: Live (1983, Unrated) |
|
| 14 |
Herbie: Fully Loaded (2005, G) |
|
| 15 |
Carry on Doctor (1972, PG) |














jayneann1973 posted 249 days ago
carry on dr is one of my films i like