Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jazoli19862's Rating My Rating
1
XXX (2002,  PG-13)
XXX Want To See
b
Click to Rate
2
Apocalypto (2006,  R)
Click to Rate
3
WWE Armageddon (2006) (,  Unrated)
Click to Rate
4
Main Hoon Na (2004,  G)
Click to Rate
5
Don (2006,  Unrated)
Click to Rate
6
The Golden Compass (2007,  PG-13)
The Golden Compass
h
Click to Rate
7
The League of Extraordinary Gentlemen (2003,  PG-13)
The League of Extraordinary Gentlemen 3.5 Stars
g
Click to Rate
8
The 13th Warrior (1999,  R)
Click to Rate
9
Kingdom of Heaven (2005,  R)
Click to Rate
10
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
Step Up 2 the Streets Want To See
g
Click to Rate
11
Pathfinder (2006,  R)
Pathfinder Want To See
h!
Click to Rate
12
The Hills Have Eyes (2006,  R)
Click to Rate
13
Van Helsing: The London Assignment (2004,  PG-13)
Click to Rate
14
Casper (1995) (1995,  PG)
Click to Rate
15
Ghost Ship (2002,  R)
Click to Rate
16
Zaina, Rider of the Atlas (,  Unrated)
Click to Rate
17
Evanescence: Anywhere But Home (2004,  Unrated)
Evanescence: Anywhere But Home Want To See
f
Click to Rate
18
TMNT: Teenage Mutant Ninja Turtles (2007,  PG)
Click to Rate
19
10,000 B.C. (2008,  PG-13)
Click to Rate
20
I Am Legend (2007,  PG-13)
Click to Rate
21
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Shrek the Third (Shrek 3) 4.0 Stars
h!
Click to Rate
22
Shinobi (Shinobi: Heart Under Blade) (2006,  R)
Shinobi (Shinobi: Heart Under Blade) Want To See
y
Click to Rate
23
Beowulf (2007) (2007,  PG-13)
Beowulf (2007) Want To See
f
Click to Rate
24
Kisna: The Warrior Poet (2005,  Unrated)
Kisna: The Warrior Poet 2.5 Stars
h
Click to Rate
25
Nim's Island (2008,  PG)
Nim's Island Want To See
h
Click to Rate
26
Victory (Escape to Victory) (1981,  PG)
Click to Rate
27
Superhero Movie (2008,  PG-13)
Click to Rate
28
The Incredible Hulk (2008,  PG-13)
The Incredible Hulk Want To See
h
Click to Rate
29
Iron Man (Ironman) (2008,  PG-13)
Iron Man (Ironman) Want To See
f
Click to Rate
30
Transformers (2007,  PG-13)
Transformers Want To See
s
Click to Rate
31
Transformers: Revenge of the Fallen (2009,  Unrated)
Click to Rate
32
Message (1976,  PG)
Click to Rate
33
Troy (2004,  R)
Troy
g
Click to Rate
34
The Forbidden Kingdom (2008,  PG-13)
The Forbidden Kingdom
x
Click to Rate
35
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008,  PG)
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
c
Click to Rate
36
The Midnight Meat Train (2008,  R)
Click to Rate
37
Prince Among Slaves (2007,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments