My Favorite Movies
Julia Roberts ERIN Brockovich,Cinderella Man,Alpacino scarface,Gladiator,bourne Identity,Chicago,CHINO, 2FAST 2FURIOUS,
| jblocusjean's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rocky III (1982, PG) |
|
| 2 |
The Beat (2003, Unrated) |
|
| 3 |
Gang Warz (2004, Unrated) |
|
| 4 |
El Bolero de Raquel (1957, Unrated) |
|
| 5 |
The Illiterate One (1961, Unrated) |
|
| 6 |
Young Cesar (2007, Unrated) |
|
| 7 |
Barrio Wars (2002, R) |
|
| 8 |
Valdez, il Mezzosangue (Chino) (Valdez the Halfbreed) (1973, PG) |
|
| 9 |
Bar, El Chino (2003, Unrated) |
|
| 10 |
Parker Kane (1990, Unrated) |
|
| 11 |
El Zapato Chino (1980, Unrated) |











