My Favorite Movies
| jbtup3's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Seven (Se7en) (1995, R) |
|
|
| 2 |
Field of Dreams (1989, PG) |
|
|
| 3 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 4 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
|
| 5 |
Carbon Copy (1981, PG) |
|
|
| 6 |
Glory (1989, R) |
|
|
| 7 |
The Cable Guy (1996, PG-13) |
|
|
| 8 |
Mystery Men (1999, PG-13) |
|
|
| 9 |
There's Something About Mary (1998, R) |
|
|
| 10 |
The Last Starfighter (1984, PG) |
|



