My Favorite Movies
| JDawg4life's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Queen of the Damned (2002, R) |
|
| 2 |
Underworld (2003, R) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
| 4 |
The Crow (1994, R) |
|
| 5 |
The Crow: City of Angels (1996, R) |
|
| 6 |
The Crow - Salvation (2000, R) |
|
| 7 |
Black Hawk Down (2001, R) |
|
| 8 |
Terminator 3 - Rise of the Machines (2003, R) |
|
| 9 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
| 10 |
Die Hard (1988, R) |
|
| 11 |
Scooby-Doo (2002, PG) |
|
| 12 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990, R) |
|
| 13 |
The Cable Guy (1996, PG-13) |
|
| 14 |
Men in Black II (2002, PG-13) |
|
| 15 |
Shaun of the Dead (2004, R) |
|
| 16 |
The Matrix Revolutions (2003, R) |
|
| 17 |
Wild Wild West (1999, PG-13) |
|
| 18 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 19 |
Billy Madison (1995, PG-13) |
|
| 20 |
Austin Powers - International Man of Mystery (1997, PG-13) |
|
| 21 |
Austin Powers in Goldmember (2002, PG-13) |
|
| 22 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |





















