My Favorite Movies


  jdbfull's Rating My Rating
1
Camp Rock (2008,  G)
2
Saving Private Ryan (1998,  R)
3
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
6
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
7
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
8
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
9
300 (2007,  R)
10
Shrek (2001,  PG)
11
Transformers (2007,  PG-13)
12
Remember the Titans (2000,  PG)
13
Finding Nemo (2003,  G)
14
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
15
Saw IV (2007,  R)
16
Forrest Gump (1994,  PG-13)
17
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour (2008,  G)
18
I Am Legend (2007,  PG-13)
19
Epic Movie (2007,  PG-13)
20
Meet the Spartans (2008,  PG-13)
21
Date Movie (2006,  PG-13)
22
Dead in the Water (2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments