My Favorite Movies
| jeanielynmarquez's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Scorpion King (2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008, PG-13) |
|
| 4 |
George of the Jungle (1997, PG) |
|
| 5 |
Journey to the Center of the Earth (Journey to the Center of the Earth 3D) (2008, PG) |
|
| 6 |
Bedazzled (2000, PG-13) |
|
| 7 |
Monkeybone (2001, PG-13) |
|
| 8 |
Sinbad: Beyond the Veil of Mists (2000, PG) |
|
| 9 |
Journey to the End of the Night (2007, R) |
|
| 10 |
Mrs. Winterbourne (1996, PG-13) |
|
| 11 |
Looney Tunes: Back in Action (2003, PG) |
|
| 12 |
Singularity (2010, Unrated) |











