My Favorite Movies


  jemmacutting1's Rating My Rating
1
Crossroads (2002,  PG-13)
Crossroads 5.0 Stars
classic xx
Click to Rate
2
New York Minute (2004,  PG)
New York Minute 5.0 Stars
wicked xx
Click to Rate
3
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Save the Last Dance 5.0 Stars
kool xx
Click to Rate
4
Save the Last Dance 2 (2006,  PG-13)
Save the Last Dance 2 5.0 Stars
great xx
Click to Rate
5
Honey (2003,  PG-13)
Honey 5.0 Stars
great xx
Click to Rate
6
Bring It On (2000,  PG-13)
Bring It On 5.0 Stars
fab xx
Click to Rate
7
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing 5.0 Stars
fab xx
Click to Rate
8
Bring It On Again (2003,  PG-13)
Bring It On Again 5.0 Stars
fab xx
Click to Rate
9
Raise Your Voice (2004,  PG)
Raise Your Voice 5.0 Stars
really good xx
Click to Rate
10
Ice Princess (2005,  G)
Ice Princess 5.0 Stars
puts you in the moment xx
Click to Rate
11
A Little Princess (1995,  G)
A Little Princess 5.0 Stars
powerful xx
Click to Rate
12
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000,  G)
Click to Rate
13
The Princess Diaries (2001,  G)
Click to Rate
14
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
15
High School Musical 2 (2007,  Unrated)
High School Musical 2 5.0 Stars
should be has good as first one xx
Click to Rate
16
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments