My Favorite Movies
| JenFraser170755129's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Garden State (2004, R) |
|
|
| 2 |
Body Shots (1999, R) |
|
|
| 3 |
Trust the Man (2006, R) |
|
|
| 4 |
Park (2006, Unrated) |
|
|
| 5 |
Cool Hand Luke (1967, Unrated) |
|
|
| 6 |
Juno (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Meet the Spartans (2008, PG-13) |
|
|
| 8 |
Gray Matters (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
Wisegal (2008, Unrated) |
|
|
| 10 |
Citizen Ruth (1996, R) |
|
|
| 11 |
Dangerous Minds (1995, R) |
|
|
| 12 |
Point Break (1991, R) |
|
|
| 13 |
Blue Crush (2002, PG-13) |
|
|
| 14 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004, R) |
|
|
| 15 |
Bottle Rocket (1996, R) |
|
|
| 16 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
|
| 17 |
Kiss The Girls (1997, R) |
|
|
| 18 |
Things Behind the Sun (2001, R) |
|
|
| 19 |
Domino (2005, R) |
|
|
| 20 |
Art School Confidential (2006, R) |
|
|
| 21 |
A Scanner Darkly (2006, R) |
|
|
| 22 |
Step Into Liquid (2003, PG) |
|
|
| 23 |
Miami Vice (2006, R) |
|
|
| 24 |
Iron Jawed Angels (2003, Unrated) |
|



