My Favorite Movies


  jennamarievincent's Rating My Rating
1
The Fifth Element (1997,  PG-13)
2
Sin City (2005,  R)
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
5
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
6
Moulin Rouge! (2001,  PG-13)
7
Serenity (2005,  PG-13)
8
Gladiator (2000,  R)
9
The Chronicles of Riddick (2004,  Unrated)
10
Pitch Black (2000,  R)
11
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
12
Star Trek V - The Final Frontier (1989,  PG)
13
Star Trek IV - The Voyage Home (1986,  PG)
14
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
15
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
16
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
17
The Mummy (1999,  PG-13)
18
Lara Croft - Tomb Raider (2001,  PG-13)
19
Terminator 2: Judgment Day (1991,  R)
20
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)
21
The Mummy Returns (2001,  PG-13)
22
Shoot 'Em Up (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments