My Favorite Movies
| Jennifer46897148's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Top Gun (1986, PG) |
|
|
| 2 |
Love Actually (2003, R) |
|
|
| 3 |
Curious George (2006, G) |
|
|
| 4 |
Munich (2005, R) |
|
|
| 5 |
Colditz (2005, R) |
|
|
| 6 |
Blow (2001, R) |
|
|
| 7 |
28 Days (2000, PG-13) |
|
|
| 8 |
Center Stage (2000, PG-13) |
|
|
| 9 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
|
| 10 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 11 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
|
| 12 |
Fight Club (1999, R) |
|
|
| 13 |
Memoirs of a Geisha (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
Into the Wild (2007, R) |
|
|
| 15 |
The Transporter (2002, PG-13) |
|
|
| 16 |
Fargo (1996, R) |
|
|
| 17 |
Jumper (2008, PG-13) |
|
|
| 18 |
Hitman (2007, R) |
|
|
| 19 |
The Bucket List (2007, PG-13) |
|
|
| 20 |
Dogma (1999, R) |
|
|
| 21 |
54 (1998, R) |
|
|
| 22 |
Knocked Up (2007, R) |
|
|
| 23 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
|
| 24 |
American History X (1998, R) |
|
|
| 25 |
Hotel Rwanda (2005, PG-13) |
|
|
| 26 |
Blood Diamond (2006, R) |
|
|
| 27 |
The Departed (2006, R) |
|
|
| 28 |
Babel (2006, R) |
|


