My Favorite Movies
| Jennifer62736939's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Freddy vs. Jason (2003, R) |
|
| 2 |
Bats (1999, R) |
|
| 3 |
Santa's Slay (2005, R) |
|
| 4 |
G.I. Jane (1997, R) |
|
| 5 |
The Cave (2005, PG-13) |
|
| 6 |
Island of the Dead (2000, R) |
|
| 7 |
The Client (1994, PG-13) |
|
| 8 |
The Exorcism of Emily Rose (2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Village (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 11 |
Mr. Deeds (2002, PG-13) |
|
| 12 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Cry Baby (1990, PG-13) |













