My Favorite Movies
| jennmannette's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Elvis (2005, Unrated) |
|
| 2 |
Hiding Out (1987, PG-13) |
|
| 3 |
Footloose (1984, PG) |
|
| 4 |
Scarface (1983, R) |
|
| 5 |
Pretty in Pink (1986, PG-13) |
|
| 6 |
Hot Shots! (1991, PG-13) |
|
| 7 |
Little Ladies of the Night (1977, Unrated) |
|
| 8 |
Twister (1996, PG-13) |
|
| 9 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 10 |
Cabaret (1972, PG) |










