My Favorite Movies


  jennylu007's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
2
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
3
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
4
Dirty Harry (1971,  R)
5
Harry Langdon: The Forgotten Clown (1926,  Unrated)
6
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
7
Chinese Dragon (1973,  Unrated)
8
Sex and Zen (1993,  Unrated)
9
Ngor Fu (Crouching Tiger) (Operation Undercover) (Wo Hu) (2006,  Unrated)
10
Ghost Busters (Ghostbusters) (1984,  PG)
11
Ghost Rider (2007,  PG-13)
12
Ghost Story (1981,  R)
13
Chinese Ghost Story (1987,  Unrated)
14
Charlie's Ghost Story, (Charlie's Ghost: The Story of Coronado) (1994,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments