My Favorite Movies


  jennyv10's Rating My Rating
1
The Tigger Movie (2000,  G)
The Tigger Movie
I LOVE TIGGER
I LOVE TIGGER
I LOVE TIGGER
2
You Got Served (2004,  PG-13)
3
Corrina, Corrina (1994,  PG)
Corrina, Corrina
awwsome
4
Camp Nowhere (1994,  PG)
5
Dude, Where's My Car? (2000,  PG-13)
6
Like Mike (2002,  PG)
7
White Noise (2005,  PG-13)
8
Down to Earth (2001,  PG-13)
9
The Prince and Me (2004,  PG)
10
The Karate Kid (1984,  PG)
11
Bewitched (2005,  PG-13)
12
Tommy Boy (1995,  PG-13)
13
First Kid (1996,  PG)
14
Thirteen (2003,  R)
15
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause (2002,  G)
16
The Aristocats (1970,  G)
17
The Flintstones (1994,  PG)
18
Super Troopers (2001,  R)
19
The Mighty Ducks (1992,  PG)
20
The Replacements (2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments