Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Jeremiah309933120's Rating My Rating
1
Alvin and the Chipmunks (2007,  PG)
Click to Rate
2
College Road Trip (2008,  G)
Click to Rate
3
Top Gun (1986,  PG)
Click to Rate
4
Bridge to Terabithia (2007,  PG)
Click to Rate
5
Monster House (2006,  PG)
Click to Rate
6
Poltergeist (1982,  PG)
Click to Rate
7
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
8
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
Click to Rate
9
Sleepy Hollow (1999,  R)
Click to Rate
10
Finding Neverland (2004,  PG)
Click to Rate
11
The Holiday (2006,  PG-13)
Click to Rate
12
The Turn of the Screw (1990,  Unrated)
Click to Rate
13
Juno (2007,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments