My Favorite Movies
| jeremyfowler33's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Silver Bullet (1985, R) |
|
|
| 2 |
License to Drive (1988, PG-13) |
|
|
| 3 |
Blown Away (1992, R) |
|
|
| 4 |
Lucas (1986, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Lost Boys (1987, R) |
|
|
| 6 |
Prayer of the Rollerboys (1991, R) |
|
|
| 7 |
The Dream Machine (1991, PG) |
|
|
| 8 |
Murphy's Romance (1985, PG-13) |
|
|
| 9 |
Firstborn (1984, PG-13) |
|
|
| 10 |
Just One of the Girls (Anything for Love) (1985, R) |
|
|
| 11 |
Dream a Little Dream (1989, PG-13) |
|
|
| 12 |
Fast Getaway (1991, PG-13) |
|
|
| 13 |
Fast Getaway II (1994, PG-13) |
|
|
| 14 |
Fever Lake (1996, Unrated) |
|
|
| 15 |
Lost Boys 2: The Tribe (2008, Unrated) |
|
|
| 16 |
Busted (1999, R) |
|
|
| 17 |
Dream a Little Dream 2 (1994, PG-13) |
|
|
| 18 |
National Lampoon's Last Resort (1993, PG-13) |
|
|
| 19 |
Without Malice (2000, Unrated) |
|
|
| 20 |
The Backlot Murders (2002, Unrated) |
|
|
| 21 |
Secret Admirer (1985, R) |
|
|
| 22 |
Never Too Late (1997, PG) |
|
|
| 23 |
Dead Leaves (1998, Unrated) |
|


